У Бориславі відбувся фестиваль робототехніки

У суботу, 8 червня, у приміщенні громадського простору “Каменяр” пройшов обласний етап фестивалю “Робототехніка і програмування сьогодні й в майбутньому”. 

Під час фестивалю у межах чотирьох локацій діти демонстрували свої таланти та вміння. Вони збирали роботів різної складності та показували їхні можливості. Серед них були робот-квітка, робот-садівник, робот-варан та навіть такі, які розпізнають обличчя, малюють, прибирають. Відвідувачі мали нагоду на власні очі побачити виставку, а також практичне застосування цих винаходів. Найбільше зацікавив майстер-клас із програмування та пілотування.

Також були проведені змагання серед молодшої вікової категорії, де учасники отримали призові місця:

  • І місце –  Серафим Гузан та Владислав Мисак (м. Дрогобич);
  • II місце – Андрій Пігур, Мирон Сорочинський, Марко Сорока, Дмитро Шумило, Марко Криницький, Даниїл Фіненко (м. Борислав);
  • III місце – Влад Шеремета та Максим Маланчук (м. Дрогобич)

Проведення таких фестивалів є чудовою можливістю для дітей продемонструвати свої здібності та отримати нові знання. Тож вітаємо переможців та призерів, які показали чудові вміння у цій сфері. 

Захід організували IT Academy «Creator» за підтримки департаменту освіти й науки Львівської обласної військової адміністрації. 

Loading