№079-prv-2023 “Про надання дозволу на вчинення правочину”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Бориславська мicька рада Львівської області

ВИКОНАВЧИЙ  КОМIТЕТ

 Р І Ш Е Н Н Я

 

__________ 2023 року Борислав          № ___

 

Про надання дозволу на вчинення правочину

 

Відповідно до п.п.4, п.б. ч.1 ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.п.2,3 ст.177 Сімейного кодексу України, ст.12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних осіб та безпритульних дітей», ст.ст. 17, 18 «Про охорону дитинства», п.67 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України №866 від 24.09.2008 року «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», враховуючи подання начальника служби у справах дітей від 10.03.2023 року № 81 «Про надання дозволу на вчинення правочину», розглянувши звернення ***** та долучені до нього документи, виконавчий комітет міської ради

 

В И Р І Ш И В:     

 

  1. Дозволити ***** та ***** укласти договір про визначення часток у спільній сумісній власності подружжя на квартиру, що знаходиться за адресою *****, право користування якою має неповнолітній ****, **** року народження.

 

  1. Дозволити ***** та ***** укласти договір дарування на ім’я ***** ½ частки в праві власності на квартиру, що знаходиться за адресою *****, право користування якою має неповнолітній *****, ***** року народження.

 

  1. Координацію за виконанням цього рішення покласти на службу у справах дітей міської ради.

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Роксоляну Гарасимів.

 

 

 

Міський голова                                                                             Ігор ЯВОРСЬКИЙ

Attachments