№080-prv-2023 “Про дострокове припинення за згодою сторін договорів оренди комунального майна”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

___________________ Борислав № ________  
  Про дострокове припинення за

згодою сторін договорів оренди

комунального майна

Відповідно до  частини 1 статті 26 та частини 5 статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України “Про оренду державного та комунального майна”, постанови Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 № 483 “Деякі питання оренди державного та комунального майна” та постанови Кабінету Міністрів України від 27 травня 2022 року № 634 “Про особливості оренди державного та комунального майна у період воєнного стану” , беручи до уваги заяви товариства з обмеженою відповідальністю «ФОКУС» від 15.03.2023 року та клопотання управління комунальної власності, земельних відносин та архітектури від 15.03.2023 року № 01-20/78, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

  1. 1. Достроково за згодою сторін припинити дію договорів оренди, а саме:

1.1) Договір оренди № 3 від 08 листопада 2004 року, який укладений між Бориславським міським Палацом культури та товариством з обмеженою відповідальністю «ФОКУС», щодо оренди нежитлового приміщення, загальною площею 19,0 кв.м, за адресою: вул. Данила Галицького, 34, м. Борислав, Дрогобицький район, Львівська область.

1.2) Договір оренди № 1 від 15 жовтня 2004 року, який укладений між комунальним підприємством «Вододар» та товариством з обмеженою відповідальністю «ФОКУС», щодо оренди нежитлового приміщення, загальною площею 15,6 кв.м, за адресою: водоочисні споруди «Бухів» (Східниця), на 3 поверсі триповерхової будівлі.

  1. Бориславському міському Палацу культури (Ігор Мельник) та комунальному підприємству «Вододар» (Едуард Бринь) прийняти орендоване приміщення згідно акту приймання-передачі (повернення) об’єкта оренди відповідно до пункту 1 цього рішення.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Юрія Химина та постійну комісію з питань комунальної власності, торговельного та побутового обслуговування, громадського харчування, зовнішньоекономічної діяльності (Андрій Андросов).

 

Міський голова                                                                                     Ігор ЯВОРСЬКИЙ

 

Attachments