№134-prv-2019 „Про надання згоди ФОП Шевчуку В.М. на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого комунального майна”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
_________           Борислав           № ________

Про надання згоди ФОП Шевчуку В.М. на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого комунального майна

Відповідно до статті 29, статті 31 та статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про оренду державного та комунального майна», Порядку надання орендарю згоди орендодавця комунального майна на здійснення невід’ємних поліпшень орендованого майна територіальної громади міста Борислава, затвердженого рішенням Бориславської міської ради від 20.12.2018р. № 1637, беручи до уваги звернення фізичної-особи підприємця Шевчука Віталія Мирославовича від 10 травня 2019 року та звернення управління комунальної власності, земельних відносин та архітектури від 14 травня 2019 року № 01-20/271, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:
1. Надати згоду фізичній-особі підприємцю Шевчуку Віталію Мирославовичу на здійснення за рахунок власних коштів невід’ємних поліпшень орендованого нерухомого майна – нежитлового приміщення загальною площею 249, 3 кв.м. на вул. Героїв ОУН-УПА, 11, у м. Бориславі відповідно до переліку робіт, що додається.
2. Комунальному некомерційному підприємству «Центральна міська лікарня міста Борислава» (В. Головчак) здійснювати контроль за проведенням невід’ємних поліпшень комунального майна відповідно до пункту 1 цього рішення.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Ю. Химина та постійну комісію з питань управління комунальною власністю, торговельного та побутового обслуговування, громадського харчування, зовнішньоекономічної діяльності (Р. Зелінський).

Міський голова                                             І.Р. Яворський

Attachments