№138-prv-2019 „Про внесення змін до п.1 рішення виконавчого комітету міської ради від 06 жовтня 2016 року № 234 «Про утворення комісії з питань розрахунків обсягів компенсації витрат за перевезення пасажирів пільгових категорій підприємствам, які здійснюють перевезення пасажирів автомобільним транспортом загального користування у м. Бориславі»

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

_____2019 року          Борислав           № _____

Про внесення змін до п.1 рішення виконавчого комітету міської ради від 06 жовтня 2016 року № 234 «Про утворення комісії з питань розрахунків обсягів компенсації витрат за перевезення пасажирів пільгових категорій підприємствам, які здійснюють перевезення пасажирів автомобільним транспортом загального користування у м. Бориславі»

Відповідно до ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.7 Закону України „Про автомобільний транспорт” та доповідну записку начальника відділу економіки та торгівлі Л. Попеля від 14.05.2019 року, з метою проведення обстеження пасажиропотоку на міських автобусних маршрутах загального користування у м. Бориславі та внесення змін у складі комісії, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Внести зміни до п.1 рішення виконавчого комітету міської ради від 06 жовтня 2016 року № 234 «Про утворення комісії з питань розрахунків обсягів компенсації витрат за перевезення пасажирів пільгових категорій підприємствам, які здійснюють перевезення пасажирів автомобільним транспортом загального користування у м. Бориславі» та читати його у новій редакції згідно з додатком .

2. Координацію роботи щодо виконання п.1 цього рішення покласти на управління праці та соціального захисту населення міської ради та відділ економіки та торгівлі міської ради.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Р. Гарасимів та заступника міського голови С. Солоненко відповідно до розподілу функціональних обов’язків.

Міський голова                                             І.Р.Яворський

Attachments