1522-mr5-2025 “Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул.Володимира Великого,148 у м.Бориславі Дрогобицького району Львівської області та надання її об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку “ЗАТИШНИЙ ДІМ 148” в постійне користування”
БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РІШЕННЯ
2025 року м. Борислав №_________
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул.Володимира Великого,148 у м.Бориславі Дрогобицького району Львівської області та надання її об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку “ЗАТИШНИЙ ДІМ 148” в постійне користування
Відповідно до пункту 34 частини 1 статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 12, 42, 92, 123, 125, 186 Земельного кодексу України, статей 29, 50 Закону України “Про землеустрій”, частини 5 статті 16 Закону України “Про державний земельний кадастр”, розглянувши заяву керівника об’єднання співвласників багатоквартирного будинку “ ЗАТИШНИЙ ДІМ 148” про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання її в постійне користування, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури від ________________2025 року №________, міська рада
В И Р І Ш И Л А:
1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,2155 га на вул.Володимира Великого,148 у м.Бориславі Дрогобицького району Львівської області (кадастровий номер 4610300000:11:031:0304) та надати її об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку “ ЗАТИШНИЙ ДІМ 148” (код ЄДРПОУ 43774403) в постійне користування для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку – 02.03, за рахунок земель, не наданих у власність та користування (землі житлової та громадської забудови).
2. Об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку “ЗАТИШНИЙ ДІМ 148” провести державну реєстрацію права постійного користування на земельну ділянку.
3. Головному управлінню Державної податкової служби у Львівській області провести нарахування податкових платежів з часу державної реєстрації права постійного користування на земельну ділянку та здійснювати контроль за поступленням коштів.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Юрія Химина та постійну комісію з питань регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури (Дмитро Герман).
Міський голова Ігор ЯВОРСЬКИЙ