№244-prv-2022 “Про призначення та реєстрацію ****** помічником фізичної дієздатної особи *****, який за станом здоров’я не може самостійно здійснювати свої права та виконувати обов’язки”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

_____________________ Борислав № ___________

 

Про призначення та реєстрацію ****** помічником фізичної дієздатної особи *****, який за станом здоров’я не може самостійно здійснювати свої права та виконувати обов’язки

 

Відповідно до п.п.4 п. б ч.1 ст.34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 78 Цивільного кодексу України, Положення про призначення та реєстрацію помічника фізичної дієздатної особи, яка за станом здоров’я не може самостійно здійснювати свої права та виконувати обов’язки, затвердженого рішенням виконавчого комітету Бориславської міської ради від 19.08.2021 року № 230 «Про затвердження опікунської ради при виконавчому комітеті Бориславської міської ради, як органу опіки та піклування у новому складі та Положення про опікунську раду у новій редакції та про затвердження Положення про призначення та реєстрацію помічника фізичної дієздатної особи, яка за станом здоров’я не може самостійно здійснювати свої права та виконувати обов’язки», беручи до уваги витяг з протоколу опікунської ради від 23 листопада 2022 року № 3, заяви ***** та ****** від 26.10.2022 року та доповідну записку начальника управління праці та соціального захисту населення міської ради Цапів Ірини від 23.11.2022 року № 1404/07, виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

  1. Призначити та зареєструвати ****, **** року народження, який зареєстрований за адресою: вул. ******, м. Борислав, Львівська область помічником фізичної дієздатної особи ******, ******* року народження, який зареєстрований за адресою: вул. ****, який за станом здоров’я не може самостійно здійснювати свої права та виконувати обов’язки.

 

  1. Управлінню праці та соціального захисту населення Бориславської міської ради (Цапів Ірина) провести реєстрацію, відповідно до п. 1 цього рішення.

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Гарасимів Роксоляну.

 

 

 

Міський голова                                                                             Ігор ЯВОРСЬКИЙ

 

 

 

Attachments