№315-prv-2023 “Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами Семенюк Тетяни Володимирівни”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

___________________ м. Борислав №___________

Про надання дозволу на розміщення
зовнішньої реклами
Семенюк Тетяни Володимирівни

Відповідно до підпункту 13 пункту а частини 1 статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 16 Закону України «Про рекламу», постанови Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2003 року № 2067 «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами» та рішення виконавчого комітету Бориславської міської ради від 18 серпня 2016 року № 201 «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами в м. Бориславі у новій редакції», беручи до уваги заяву Семенюк Т.В. від 03 листопада 2023 року про дозвіл на розміщення зовнішньої реклами та лист начальника управління комунальної власності, земельних відносин та архітектури Любомира Бреня № 01-20/289 від 16.11.2023р, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Дозволити Фізичній особі-підприємцю Семенюк Тетяні Володимирівні розмістити зовнішню рекламу за адресою: м. Борислав, вул. Шевченка, 8-А, (зовнішня поверхня будинку), строком на 5 років.
2. Зобов’язати ФОП Семенюк Т.В.:
2.1) отримати у відділі архітектури та містобудування дозвіл на розміщення зовнішньої реклами;
2.2) у п’ятиденний строк, після розташування зовнішньої реклами, подати у відділ архітектури та містобудування фотокартку місця розташування рекламного засобу.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Юрія Химина.

 

Міський голова Ігор ЯВОРСЬКИЙ

Attachments