№44-prv-2024 „Про схвалення проєктів програм у сфері охорони здоров’я на 2024-2026 роки”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

________ 2024 року м. Борислав № ___

Про схвалення проєктів програм
у сфері охорони здоров’я
на 2024-2026 роки

Відповідно до підпункту.1 пункту.а. частини 1 статті 27 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постанови Кабінету Міністрів України від 17.08.1998 року № 1303 „Про впорядкування безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань”, беручи до уваги лист комунального некомерційного підприємства „Центральна міська лікарня м. Борислава” Бориславської міської ради від 31 січня 2024 року № 74/01, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В :

1.Схвалити проєкти програм у сфері охорони здоров’я на 2024-2026 роки, а саме:
1.1) безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань, що додається.
1.2) допомоги хворим на фенілкетонурію, що додається.
2.Виконуючій обов’язки директора комунального некомерційного підприємства «Центральна міська лікарня м. Борислава» Бориславської міської ради Наталії Мончак подати на розгляд Бориславської міської ради для затвердження Програму безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань та Програму допомоги хворим на фенілкетонурію.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Гарасимів Роксоляну.

Міський голова                        Ігор ЯВОРСЬКИЙ

Attachments