743-mr6-2023 “Про надання дозволу комунальному підприємству «Бориславтеплоенерго» на укладання договору постачання природного газу на опалювальний період”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

_____________________ м. Борислав
№ ___________

Про надання дозволу комунальному
підприємству «Бориславтеплоенерго»
на укладання договору постачання
природного газу на опалювальний період

Відповідно до статей 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Цивільного кодексу України, статей 23, 78, 781 Господарського кодексу України, враховуючи рішення постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, транспорту, зв’язку і оборонної роботи від _______ 2023 року №___, рішення постійної комісії з питань планування бюджету і фінансів, економіки, здійснення державної регуляторної політики від _______2023 року №___, беручи до уваги лист комунального підприємства «Бориславтеплоенерго» від 29.08.2023 року № 305 та лист управління житлово-комунального господарства та енергозбереження міської ради від 19.09.2023 №01-10/170, міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Дозволити комунальному підприємству «Бориславтеплоенерго» (Богдан Дубас):
1.1) укласти з Товариством з обмеженою відповідальністю «Газопостачальна компанія «Нафтогаз Трейдинг» договір постачання природного газу на опалювальний період 2023/24 рр. (надалі – Договір)
1.2) платежі, передбачені укладеним Договором, сплачувати за рахунок затвердженого економічно обґрунтованого тарифу на послуги теплопостачання.

2. Управлінню житлово-комунального господарства та енергозбереження міської ради (Роман Корпан) визначити істотні умови Договору та джерела фінансування платежів за Договором, погодити їх з постійною комісією з питань планування бюджету і фінансів, економіки, здійснення державної регуляторної політики.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Романа Садлівського та заступника міського голови Світлану Солоненко відповідно до розподілу їх функціональних обов’язків, постійні комісії з питань планування бюджету і фінансів, економіки, здійснення державної регуляторної політики (Руслан Зелінський) та з питань житлово-комунального господарства, транспорту, зв’язку і оборонної роботи (Ігор Тарновецький ).

Міський голова Ігор ЯВОРСЬКИЙ

Attachments