978-mr5-2023 “Про затвердження Бориславській міській територіальній громаді в особі Бориславської міської ради Львівської області проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул.Шевченка у с.Уріж Дрогобицького району Львівської області та продаж права оренди цієї земельної ділянки на конкурентних засадах (на земельних торгах у формі електронного аукціону)”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ
__________ 2023 року м.Борислав №_______

Про затвердження Бориславській міській територіальній громаді в особі Бориславської міської ради Львівської області проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул.Шевченка у с.Уріж Дрогобицького району Львівської області та продаж права оренди цієї земельної ділянки на конкурентних засадах (на земельних торгах у формі електронного аукціону)

Відповідно до пункту 34 частини 1 статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 12, 38, 791, 83, 93, 123, 124, 127, 134, 135 – 139 Земельного кодексу України, статей 25, 55 Закону України “Про землеустрій”, частини 5 статті 16 Закону України “Про Державний земельний кадастр”, з метою ефективного використання земель, сприяння соціального та економічного розвитку, для забезпечення надходжень до бюджету територіальної громади, розглянувши доповідну записку начальника управління комунальної власності, земельних відносин та архітектури Любомира Бреня, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури від ______________ 2023 року №_______, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити Бориславській міській територіальній громаді в особі Бориславської міської ради Львівської області проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,0293 га на вул.Шевченка у с.Уріж Дрогобицького району Львівської області (кадастровий номер 4621288600:01:002:0079) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (тимчасова споруда) код КВЦПЗ – 03.07 (землі житлової та громадської забудови).

2. Продати право оренди земельної ділянки площею 0,0293 га, що розташована на вул.Шевченка у с.Уріж Дрогобицького району Львівської області, кадастровий номер 4621288600:01:002:0079, категорія земель – землі житлової та громадської забудови; цільове призначення – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (тимчасова споруда) КВЦПЗ 03.07.

3. Затвердити стартовий розмір річної орендної плати за користування земельною ділянкою в розмірі 5 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

4. Встановити термін оренди земельної ділянки ______ років.

5. Використовувати земельну ділянку за цільовим призначенням та відповідно до умов договору оренди землі з дотриманням обмежень, встановлених згідно Порядку ведення Державного земельного кадастру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2012 № 1051.

6. Торги провести в порядку, визначеному статтями 135-139 Земельного кодексу України.

7. Опублікувати в торговій системі через особистий кабінет, створений через оператора електронного майданчика e-somgiz.com, підключеного до електронної торгової системи, на виконання умов Договору з ПП “Фірма “СОМГІЗ” про організацію та проведення земельних торгів, оголошення про проведення земельних торгів та документи і матеріали на Лот (документацію), що підтверджують виконання вимог, визначених частиною третьою статті 135 і частиною першою статті 136 Земельного кодексу України.

8. Дату проведення земельних торгів у формі електронного аукціону визначити у межах термінів, визначених пунктом 6 статті 137 Земельного кодексу України.

9. Зобов’язати Переможця земельних торгів на виконання пункту 24 статті 137 Земельного кодексу України відшкодувати витрати, здійснені на підготовку лоту до проведення земельних торгів, згідно з виставленими рахунками у порядку та строки, визначені Кабінетом Міністрів України.

10. Уповноважити міського голову Ігоря Яворського від імені Організатора підписати протокол про результати земельних торгів, договір оренди земельної ділянки, право на яку виставляється на земельні торги та інші документи з питань проведення земельних торгів у формі електронного аукціону.

11. Затвердити проект договору оренди землі, згідно з додатком.

12. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Юрія Химина та постійну комісію з питань регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури (Дмитро Герман).

Міський голова Ігор ЯВОРСЬКИЙ

Attachments