Рішення Бориславської міської ради “Про дозвіл Бориславській міській територіальній громаді в особі Бориславської міської ради Львівської області на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул.Дорошенка у м.Бориславі Львівської області”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ
09 лютого 2023 року Борислав №1227

Про дозвіл Бориславській міській територіальній громаді в особі Бориславської міської ради Львівської області на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул.Дорошенка у м.Бориславі Львівської області

Відповідно до п. 34 ч. 1ст. 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 12, 791, 123, 134, 135, 136 Земельного кодексу України, статті 55 Закону України “Про землеустрій”, беручи до уваги доповідну записку начальника управління комунальної власності, земельних відносин та архітектури Любомира Бреня, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури від 09.02.2023 року №54/5, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Дозволити Бориславській міській територіальній громаді в особі Бориславської міської ради Львівської області, для продажу на земельних торгах (аукціоні), виготовити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0140 га на вул.Дорошенка у м.Бориславі Львівської області, (кадастровий номер 4610300000:02:006:0042) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі 03.07, за рахунок земель, не наданих у власність та користування (землі житлової та громадської забудови).

2. Управлінню комунальної власності, земельних відносин та архітектури міської ради (Любомир Бреньо) забезпечити виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та подання її на затвердження міській раді.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Юрія Химина та постійну комісію з питань регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури (Дмитро Герман)

Міський голова Ігор ЯВОРСЬКИЙ

Attachments