Рішення Бориславської міської ради “Про дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок “

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ
30 травня 2024 року м. Борислав №1939

Про дозвіл на розроблення проектів землеустрою
щодо відведення земельних ділянок

Відповідно до пункту 34 частини 1 статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 12, 36, 123, частини 2 статті 134 Земельного кодексу України, розглянувши заяви Марії Дзяли, Марії Дум’як про виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури від 29.05.2024 року №69/34, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Дозволити розробити проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок для подальшого надання їх в оренду для ведення городництва (КВЦПЗ 01.07), за рахунок земель запасу (землі сільськогосподарського призначення), орієнтовними площами, а саме:
1.1) 0,2000 га у с.Уріж Дрогобицького району Львівської області Дзялі Марії Миколаївні, яка зареєстрована у с.Уріж Дрогобицького району Львівської області;
1.2) 0,2000 га у с.Уріж Дрогобицького району Львівської області Дум’як Марії Йосипівні, яка зареєстрована у с.Уріж Дрогобицького району Львівської області.

2. Зазначеним вище громадянам виготовити проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок, згідно з вимогами чинного законодавства та подати їх на затвердження до міської ради.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Юрія Химина та постійну комісію з питань регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури (Дмитро Герман).

Міський голова Ігор ЯВОРСЬКИЙ

Attachments