Рішення Бориславської міської ради “Про дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул.Б.Хмельницького у м.Бориславі Львівської області “

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ
28 березня 2024 року м. Борислав №1827

Про дозвіл на розроблення проекту землеустрою
щодо відведення земельної ділянки на вул.Б.Хмельницького
у м.Бориславі Львівської області

Відповідно до пункту 34 частини 1 статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 12, 36, 123, частини 2 статті 134 Земельного кодексу України, розглянувши заяву Марії Мацкевич про виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури від 27.03.2024 року №67/24, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Дозволити Мацкевич Марії Володимирівні, яка зареєстрована у м.Бориславі Львівської області, розробити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,0471 га на вул.Б.Хмельницького у м.Бориславі Львівської області для подальшого надання її в оренду для ведення городництва (КВЦПЗ 01.07), за рахунок земель запасу (землі сільськогосподарського призначення).

2. Марії Мацкевич виготовити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки згідно з вимогами чинного законодавства та подати на затвердження міської ради.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Юрія Химина та постійну комісію з питань регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури (Дмитро Герман).

Міський голова Ігор ЯВОРСЬКИЙ

Attachments