Рішення Бориславської міської ради “Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у с.Попелі Дрогобицького району Львівської області”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ
28 березня 2024 року м. Борислав №1832

Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у с.Попелі Дрогобицького району Львівської області

Відповідно до пункту 34 частини 1 статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 12, 36, 123, частини 5 статті 136 Земельного кодексу України, Закону України “Про адміністративну процедуру” розглянуто заяву Наталії Петрів про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок.
При розгляді вказаної заяви було враховано довідку начальника відділу архітектури та містобудування управління комунальної власності, земельних відносин та архітектури міської ради, головного архітектора від 20.03.2024 року №1Д/24, відповідно до якої було встановлено, що проектована земельна ділянка потрапляє в санітарну зону кладовища.
Згідно з положеннями абзацу 1 частини 3 статті 123 Земельного кодексу України, підставою відмови у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки може бути лише невідповідність місця розташування земельної ділянки вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, а також генеральних планів населених пунктів, іншої містобудівної документації, схем землеустрою і техніко-економічних обґрунтувань використання та охорони земель адміністративно-територіальних одиниць, проектів землеустрою щодо впорядкування території населених пунктів, затверджених у встановленому законом порядку.
Тоді, як відповідно до пункту 3.5 Державних санітарних правил та норм “Гігієнічні вимоги щодо облаштування і утримання кладовищ в населених пунктах України” ДСанПіН 2.2.2.028-99, затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 01.07.1999 року №28, санітарно–захисна зона від території кладовища традиційного поховання і крематорію до житлових і громадських будівель, зон відпочинку, а також колективних садів та городів повинна бути не менше 300 метрів (Державні санітарні правила №379/1404 (z0379-96).
Таким чином, з огляду на те, що земельна ділянка потрапляє в захисну зону кладовища, а також враховуючи рекомендації постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури від 27.03.2024 року №67/30, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Відмовити Петрів Наталії Василівні, яка зареєстрована у м.Бориславі Львівської області, у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,2422 га у с.Попелі Дрогобицького району Львівської області для ведення городництва.
Рішення набирає чинності з дня доведення його до відома заявника.
Це рішення може бути оскаржене у судовому порядку, шляхом подання позовної заяви до Львівського окружного адміністративного суду (вулиця Чоловського, 2, м. Львів, Львівська область, 79000) протягом 6 місяців з дня доведення цього рішення до відома заявника.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Юрія Химина та постійну комісію з питань регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури (Дмитро Герман).

Міський голова Ігор ЯВОРСЬКИЙ

Attachments