Рішення Бориславської міської ради “Про внесення змін до Положення про громадський бюджет м. Борислава”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ
14 листопада 2019 року Борислав №2159

Про внесення змін до Положення про громадський бюджет м. Борислава
Відповідно до ст.25, 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, з метою впровадження інноваційних механізмів залучення громадськості до розподілу коштів міського бюджету м. Борислава та розвитку демократичного процесу шляхом обговорення громадою напрямів використання бюджетних коштів, беручи до уваги депутатське звернення депутата міської ради, голови конкурсної комісії з відбору проектних пропозицій для фінансування з громадського бюджету Р.Зелінського та рішення постійної комісії з питань планування бюджету і фінансів, економіки, здійснення державної регуляторної політики від 13.11.2019 р. №78/22, міська рада
В И Р І Ш И Л А:
1. Внести зміни до п.7.6 розділу 7 Положення про громадський бюджет м. Борислава, затвердженого рішенням міської ради від 30.05.2019 року №1871 «Про затвердження Положення про громадський бюджет», а саме читати у новій редакції: «7.6. Пропозиції, які будуть затверджені рішенням сесії міської ради, підлягають фінансуванню за рахунок коштів громадського бюджету на наступний бюджетний рік. На виконання проектних пропозицій у 2020 році, передбачено суму в розмірі 370,00 тис.грн.».
2. Фінансовому управлінню (Ю.Петрів) при формуванні бюджету на 2020 рік передбачити видатки на фінансування громадського бюджету м.Борислава за рахунок коштів міського бюджету м. Борислава.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника імського голови С.Солоненко та постійну комісію з питань планування бюджету і фінансів, економіки, здійснення державної регуляторної політики (Б.Городиський).

Міський голова І.Р.Яворський

Attachments