Рішення Бориславської міської ради “Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок та виділення в натурі (на місцевості) земельної частки (паю) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту с.Уріж Бориславської міської територіальної громади Дрогобицького району Львівської області”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ
28 березня 2024 року м. Борислав №1829

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок та виділення в натурі (на місцевості) земельної частки (паю) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва за межами населеного пункту с.Уріж Бориславської міської територіальної громади Дрогобицького району Львівської області

Відповідно до пункту 34 частини 1 статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 12, 22, 125, пункту ґ частини 1 статті 81 Земельного кодексу України, статей 25, 55 Закону України “Про землеустрій”, статей 2,3,5 Закону України “Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)”, беручи до уваги свідоцтва про право на спадщину за законом, розглянувши заяву Марії Петречко, Ірини Федоречко про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), враховуючи рекомендації постійної комісії з питань регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури від 27.03.2024 року №67/26, міська рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) за межами населеного пункту с.Уріж Бориславської міської територіальної громади Дрогобицького району Львівської області для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Петречко Марії Петрівні, яка зареєстрована у смт.Підбужі Дрогобицького району Львівської області.

2. Виділити в натурі (на місцевості) земельну частку (пай) Петречко Марії Петрівні, яка зареєстрована у смт.Підбужі Дрогобицького району Львівської області, площею 0,1420 га (кадастровий номер 4621288600:07:000:0018) та площею 0,6756 га (кадастровий номер 4621288600:07:000:0017) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель колективної власності ТзОВ “Уріж”, як спадкоємцю земельної частки паю, відповідно до свідоцтв про право на спадщину за законом від 23 листопада 2012 року, на підставі сертифікату про право на земельну частку пай РН №500752 за межами населеного пункту с.Уріж Бориславської міської територіальної громади Дрогобицького району Львівської області (землі сільськогосподарського призначення).

3.Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) за межами населеного пункту с.Мокряни Бориславської міської територіальної громади Дрогобицького району Львівської області для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Федоречко Ірині Дмитрівні, яка зареєстрована у м.Дрогобичі Львівської області.

4. Виділити в натурі (на місцевості) земельну частку (пай) Федоречко Ірині Дмитрівні, яка зареєстрована у м.Дрогобичі Львівської області, площею 0,6971 га (кадастровий номер 4621288600:07:000:0084) та площею 0,1431 га (кадастровий номер 4621288600:07:000:0078) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва із земель колективної власності ТзОВ “Мокряни”, як спадкоємцю земельної частки паю, відповідно до свідоцтва про право на спадщину за законом від 07 березня 2017 року, на підставі сертифікату про право на земельну частку пай ЛВ №0074060 за межами населеного пункту с.Мокряни Бориславської міської територіальної громади Дрогобицького району Львівської області (землі сільськогосподарського призначення).

5. Зазначеним вище громадянам зареєструвати право власності на земельну ділянку відповідно до вимог чинного законодавства.

6. Головному управлінню Державної податкової служби у Львівській області провести нарахування податкових платежів з часу державної реєстрації права власності та здійснювати контроль за поступленням коштів.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Юрія Химина та постійну комісію з питань регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури (Дмитро Герман).

Міський голова Ігор ЯВОРСЬКИЙ

Attachments