Рішення виконавчого комітету Бориславської міської ради “Про дострокове припинення за згодою сторін договорів оренди комунального майна”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

16 березня 2023 року Борислав 77

 

 

Про дострокове припинення за

згодою сторін договорів оренди

комунального майна

 

Відповідно до частини 1 статті 26 та частини 5 статті 60 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України „Про оренду державного та комунального майна”, постанови Кабінету Міністрів України від 03.06.2020 року №483 „Деякі питання оренди державного та комунального майна” та постанови Кабінету Міністрів України від 27 травня 2022 року №634 „Про особливості оренди державного та комунального майна у період воєнного стану”, беручи до уваги заяви товариства з обмеженою відповідальністю „ФОКУС” від 15.03.2023 року та клопотання управління комунальної власності, земельних відносин та архітектури від 15.03.2023 року №01-20/78, виконавчий комітет міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

  1. 1. Достроково за згодою сторін припинити дію договорів оренди, а саме:

1.1) Договір оренди №3 від 08 листопада 2004 року, який укладений між Бориславським міським Палацом культури та товариством з обмеженою відповідальністю „ФОКУС”, щодо оренди нежитлового приміщення, загальною площею 19,0 кв. м, за адресою: вул.Данила Галицького,34, м.Борислав, Дрогобицький район, Львівська область.

1.2) Договір оренди №1 від 15 жовтня 2004 року, який укладений між комунальним підприємством „Вододар” та товариством з обмеженою відповідальністю „ФОКУС”, щодо оренди нежитлового приміщення, загальною площею 15,6 кв. м, за адресою: водоочисні споруди „Бухів” (Східниця), на 3 поверсі триповерхової будівлі.

 

  1. Бориславському міському Палацу культури (Ігор Мельник) та комунальному підприємству „Вододар” (Едуард Бринь) прийняти орендоване приміщення згідно акту приймання-передачі (повернення) об’єкта оренди відповідно до пункту 1 цього рішення.

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Юрія Химина та постійну комісію з питань комунальної власності, торговельного та побутового обслуговування, громадського харчування, зовнішньоекономічної діяльності (Андрій Андросов).

 

 

Міський голова                                                                                       Ігор ЯВОРСЬКИЙ

 

Attachments