Рішення виконавчого комітету Бориславської міської ради “Про надання дозволу ТОВ „Компобутгаз” на збір та перевезення насипів ґрунту, які розміщені в місті Борислав на вул.В.Івасюка, що межує із земельною ділянкою на вул.В.Івасюка, 18-г”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РІШЕННЯ

 

16 березня 2023 року Борислав 76

 

 

Про надання дозволу ТОВ „Компобутгаз” на збір та перевезення насипів ґрунту, які розміщені в місті Борислав на вул.В.Івасюка, що межує із земельною ділянкою на вул.В.Івасюка, 18-г

 

Відповідно до пп.7 п.а ч.1 ст.30 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ч.1 ст.20 р.4 Закону України „Про благоустрій населених пунктів”, ДБН Б.2.2-5:2011 року „Благоустрій територій”, беручи до уваги лист ТОВ „Компобутгаз” від 03.03.2023 року та клопотання управління житлово-комунального господарства та енергозбереження Бориславської міської ради від 09.03.2023 року №01-10/46, виконавчий комітет Бориславської міської ради

 

ВИРІШИВ:

 

  1. Надати дозвіл ТОВ „Компобутгаз” на виконання робіт зі збору та перевезення насипів ґрунту з вулиці В.Івасюка, що межує із земельною ділянкою на вулиці В.Івасюка, 18-г на земельну ділянку ТОВ „Компобутгаз” за адресою м.Борислав, вул.Трускавецька, 144.

 

  1. По завершенню робіт, провести планування території з якої здійснюватиметься вивіз насипів ґрунту, у разі необхідності провести очищення дорожнього покриття по напряму руху транспортних засобів, що проводять перевезення насипів ґрунту.

 

  1. Зобов’язати директора комунального підприємства „ЕКО-МІСТО” (Іван Сорока) забезпечити контроль за виконанням вищевказаних робіт.

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Романа Садлівського.

 

Міський голова                                                                                       Ігор ЯВОРСЬКИЙ

 

Attachments