Рішення виконавчого комітету Бориславської міської ради „Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ

29 травня 2024 року м. Борислав № 163

Про надання статусу дитини, яка
постраждала внаслідок воєнних дій
та збройних конфліктів

Відповідно до підпункту 4 пункту б частини 1 статті 34 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, статті 301 Закону України „Про охорону дитинства”, пунктів 5, 6, 10 Порядку надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05.04.2017 року № 268, враховуючи рекомендації комісії з питань захисту прав дітей, беручи до уваги подання служби у справах дітей від 20.05.2024 року № 189 „Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів”, розглянувши заяву ***** та долучені до неї документи, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Надати статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, малолітній дитині, *****, ***** року народження, на підставі: свідоцтва про народження серія ***** № *****, виданого ***** міськрайонним відділом державної реєстрації актів цивільного стану Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Харків), ***** року, довідки від ***** № 1301-5001614600 про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, жителю *****, Харківської області, який тимчасово проживає за адресою: Львівська область, Дрогобицький район, *****.
2. Координацію за виконанням цього рішення покласти на службу у справах дітей міської ради (Ганна Подставек).
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Роксоляну Гарасимів.

Міський голова                Ігор ЯВОРСЬКИЙ

Attachments