Рішення виконавчого комітету Бориславської міської ради „Про схвалення відділу освіти міської ради  на внесення змін до кошторису доходів і видатків за спеціальним фондом”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
16 травня 2024 року м. Борислав № 147
Про схвалення відділу освіти міської ради
на внесення змін до кошторису доходів і видатків
за спеціальним фондом
Відповідно до підпункту 1 пункту а частини 1 статті 28, пункту 1 частини 2 статті 52 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, беручи до уваги клопотання відділу освіти міської ради від 16 травня 2024 року № 01-18/356, виконавчий комітет міської ради
ВИРІШИВ:
1. Схвалити відділу освіти Бориславської міської ради внесення змін до кошторису доходів і видатків за спеціальним фондом, а саме:
збільшити кошторисні призначення на об’єкт „Капітальний ремонт покрівлі закладу дошкільної освіти (ясла-садок) № 3 „Жайворонок” Бориславської міської ради на вулиці Шкільній, 15 в м. Бориславі Львівської області” за КПКВК 0611010 „Надання дошкільної освіти” за КЕКВ 3132 „Капітальний ремонт інших об’єктів” на суму 326887 грн.,
за рахунок зменшення кошторисних призначень з об’єкту „Капітальний ремонт дошкільних закладів освіти” за КПКВК 0611010 „Надання дошкільної освіти” за КЕКВ 3132 „Капітальний ремонт інших об’єктів” на суму 326887 грн.
2. Доручити відділу освіти міської ради (Качмарчик Елла) підготувати на чергову сесію міської ради проект рішення про дозвіл відділу освіти на внесення змін до кошторису доходів і видатків за загальним та спеціальним фондами.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Роксоляну Гарасимів.
Міський голова                   Ігор ЯВОРСЬКИЙ

Attachments