Розпорядження міського голови “Про набори даних Бориславської міської ради Львівської області, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
МІСЬКОГО ГОЛОВИ

14 червня 2024 року                     м. Борислав                  № 233-р

Про набори даних Бориславської міської ради
Львівської області, які підлягають
оприлюдненню у формі відкритих даних

Відповідно до пункту 20 частини 4 статті 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Закону України „Про доступ до публічної інформації”, постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.2015 № 835 „Про затвердження Положення про набори даних, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних”, рішення виконавчого комітету Бориславської міської ради Львівської області від 30.04.2024р. № 125 „Про приєднання Бориславської міської ради Львівської області до Міжнародної хартії відкритих даних”, беручи до уваги доповідну записку начальника відділу внутрішньої політики Ольги Столяр від 14 червня 2024 року, для забезпечення прозорої діяльності Бориславської міської ради Львівської області, її виконавчих органів, комунальних підприємств та реалізації права громадян на доступ до публічної інформації

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

1. Затвердити Положення про набори даних Бориславської міської ради Львівської області, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, що додається.

2. Затвердити Перелік наборів даних Бориславської міської ради Львівської області, які підлягають оприлюдненню у формі відкритих даних, що додається.

3. Затвердити Загальні вимоги до наборів даних Бориславської міської ради Львівської області, які оприлюднюються у формі відкритих даних, що додається.

4. Розпорядникам інформації забезпечувати підготовку, публікацію та оновлення наборів відкритих даних належної якості відповідно до Положення та Переліку наборів даних Бориславської міської ради Львівської області.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на секретаря міської ради Юрія Химина.

Міський голова                          Ігор ЯВОРСЬКИЙ

Attachments