Розпорядження міського голови “Про надання грошової допомоги на поховання”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
МІСЬКОГО ГОЛОВИ

25 жовтня 2023 року      м. Борислав      № 443-р

Про надання грошової
допомоги на поховання

Відповідно до пункту 19 частини 4 статті 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, постанови Кабінету Міністрів України від 31 січня 2007 року № 99 „Про затвердження Порядку надання допомоги на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов’язалася поховати померлого”, рішення Бориславської міської ради від 14 березня 2023 року №1270 „Про затвердження Програми надання одноразової грошової допомоги мешканцям Бориславської міської територіальної громади на 2023 рік”, розглянувши заяву ***** та подані до неї документи

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

1. Надати грошову допомогу на поховання у розмірі ***** грн. *****, що проживає на *****, яка здійснила поховання *****.

2. Фінансове управління міської ради (Петрів Юрій) профінансувати управління праці та соціального захисту населення міської ради відповідно до пункту 1 цього розпорядження за рахунок коштів бюджету міської територіальної громади, передбачених за КПКВ 0813242.

3. Управління праці та соціального захисту населення міської ради (Плоскодняк Віталій) виплатити грошову допомогу відповідно до пункту 1 цього розпорядження.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Гарасимів Роксоляну.

Міський голова       Ігор ЯВОРСЬКИЙ

Attachments