Розпорядження міського голови “Про надання ***** одноразової допомоги на встановлення пам’ятника”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

  БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

 

 10 березня 2023 року Борислав                                 № 67-р

 

Про надання ***** одноразової

допомоги на встановлення пам’ятника

 

Відповідно до п.13 ч.4 ст.42 Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні”, Комплексної програми соціальної підтримки учасників АТО (ООС), учасників бойових дій по захисту України від військової агресії російської федерації та членів їх сімей-мешканців Бориславської міської територіальної громади, громадян, тимчасово переселених із зони проведення АТО (ООС), АР Крим та зони ведення активних бойових дій на 2023 рік, схваленої рішенням виконавчого комітету Бориславської міської ради від 02.02.2023 року №39, беручи до уваги заяву **** та долучені до неї документи

 

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

 

  1. Надати *****, матері загиблого Захисника України ***, яка проживає на ****, одноразову допомогу на встановлення пам’ятника у розмірі ***** грн.

 

  1. Фінансове управління міської ради (Юрій Петрів) профінансувати управління праці та соціального захисту населення міської ради відповідно до пункту 1 цього розпорядження за рахунок коштів бюджету Бориславської міської територіальної громади, передбачених за КПКВК 0813242.

 

  1. Управління праці та соціального захисту населення міської ради (Віталій Плоскодняк) виплатити одноразову допомогу відповідно до пункту 1 цього розпорядження за рахунок коштів бюджету Бориславської міської територіальної громади, передбачених за КПКВК 0813242.

 

  1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Роксоляну Гарасимів.

 

 

Міський голова                                                                                Ігор ЯВОРСЬКИЙ

Attachments