Розпорядження міського голови “Про надання одноразової грошової допомоги ****”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

 

22 травня 2023 року Борислав 193-р
   

Про надання одноразової грошової

допомоги ****

 

 

Відповідно до п.20 ч.4 ст.42 Закону України „ Про місцеве самоврядування в Україні”, Комплексної програми соціальної підтримки учасників АТО (ООС), учасників бойових дій по захисту України від військової агресії російської федерації та членів їх сімей – мешканців Бориславської міської територіальної громади, громадян тимчасово переселених із зони проведення АТО (ООС), АР Крим та зони ведення активних бойових дій на 2023 рік, затвердженої рішенням міської ради від 14.03.2023 року №1265, беручи до уваги заяву **** та долучені до неї документи

 

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

 

  1. Надати *****, військовослужбовцю, який брав участь у здійсненні заходів, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України, що зареєстрований ******, одноразову грошову допомогу у розмірі **** грн.

 

  1. Фінансове управління міської ради (Юрій Петрів) профінансувати управління праці та соціального захисту населення міської ради відповідно до п.1 цього розпорядження за рахунок коштів бюджету Бориславської міської територіальної громади, передбачених за КПКВК 0813242.

 

  1. Управління праці та соціального захисту населення міської ради (Віталій Плоскодняк) виплатити одноразову грошову допомогу відповідно до п.1 цього розпорядження.

 

  1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Роксоляну Гарасимів.

 

 

 

Міський голова                                                                                 Ігор ЯВОРСЬКИЙ

Attachments