Розпорядження міського голови “Про надання одноразової грошової допомоги”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
МІСЬКОГО ГОЛОВИ

29 грудня 2023 року                 м. Борислав                       № 543-р

Про надання одноразової грошової
допомоги

Відповідно до пункту 20 частини 4 статті 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Комплексної програми соціальної підтримки учасників АТО (ООС), учасників бойових дій по захисту України від військової агресії російської федерації та членів їх сімей – мешканців Бориславської міської територіальної громади, громадян тимчасово переселених із зони проведення АТО (ООС), АР Крим та зони ведення активних бойових дій на 2023 рік, затвердженої рішенням міської ради від 14.03.2023 року №1265, беручи до уваги заяву ***** та долучені до неї документи

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

1. Надати *****, військовослужбовцю, який брав участь у здійсненні заходів, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України, що зареєстрований на *****, одноразову грошову допомогу у розмірі ***** грн.

2. Фінансове управління міської ради (Петрів Юрій) профінансувати управління праці та соціального захисту населення міської ради відповідно до пункту 1 цього розпорядження за рахунок коштів бюджету Бориславської міської територіальної громади, передбачених за КПКВК 0813242.

3. Управління праці та соціального захисту населення міської ради (Плоскодняк Віталій) виплатити одноразову грошову допомогу відповідно до пункту 1 цього розпорядження.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Роксоляну Гарасимів.

Міський голова                      Ігор ЯВОРСЬКИЙ

Attachments