Розпорядження міського голови “Про надання одноразової грошової допомоги”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
МІСЬКОГО ГОЛОВИ

12 квітня 2024 року               м. Борислав                  № 133-р

Про надання одноразової грошової
допомоги

Відповідно до пункту 19 частини 4 статті 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Комплексної програми соціальної підтримки осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і беруть (брали) участь в АТО (ООС), у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України та членів їх сімей – мешканців Бориславської міської територіальної громади на 2024-2026 роки, затвердженої рішенням Бориславської міської ради від 25.01.2024 року № 1695, беручи до уваги заяви *****, ***** та долучені до них документи

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

1. Надати одноразову грошову допомогу у розмірі *****:
– *****, військовослужбовцю, який брав участь у здійсненні заходів, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України, що зареєстрований на *****;
– *****, військовослужбовцю, який брав участь у здійсненні заходів, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України, що зареєстрований на *****.

2. Фінансове управління Бориславської міської ради (Петрів Юрій) профінансувати управління праці та соціального захисту населення Бориславської міської ради відповідно до пункту 1 цього розпорядження за рахунок коштів бюджету Бориславської міської територіальної громади, передбачених за КПКВК 0813242.

3. Управління праці та соціального захисту населення Бориславської міської ради (Плоскодняк Віталій) виплатити одноразову грошову допомогу відповідно до пункту 1 цього розпорядження.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Роксоляну Гарасимів.

Міський голова                  Ігор ЯВОРСЬКИЙ

Attachments