Розпорядження міського голови „Про надання одноразової грошової допомоги матері померлого учасника антитерористичної операції Банашек Тетяні”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
МІСЬКОГО ГОЛОВИ

15 грудня 2021 року             Борислав            № 371-р

Про надання одноразової грошової допомоги матері померлого учасника антитерористичної операції Банашек Тетяні

Відповідно до п.13 ч.4 ст.42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Комплексної програми соціальної підтримки учасників АТО (ООС) та членів їх сімей — мешканців Бориславської міської територіальної громади, громадян тимчасово переселених із зони проведення АТО (ООС) та АР Крим на 2021 рік, затвердженої рішенням міської ради від 11.02.2021 року № 93, беручи до уваги заяву Банашек Тетяни та долучені до неї документи

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

1. Надати БАНАШЕК Тетяні Олександрівні, матері померлого учасника антитерористичної операції Кирилкова Олександра Юрійовича, яка проживає на **************, одноразову допомогу на загальну суму 15 тис. грн. (в тому числі одноразову допомогу в сумі 5 тис. грн. та відшкодування витрати на поховання в сумі 10,0 тис. грн.).

2. Фінансове управління міської ради (Юрій Петрів) профінансувати управління праці та соціального захисту населення міської ради згідно з пунктом 1 цього розпорядження за рахунок коштів міського бюджету передбачених за КПКВК 0813242.
3. Управління праці та соціального захисту населення міської ради провести виплату одноразової допомоги сім’ї померлого учасника антитерористичної операції.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Гарасимів Роксоляну.

Міський голова                                                          Ігор ЯВОРСЬКИЙ

Attachments