Розпорядження міського голови “Про початок проведення оцінювання корупційних ризиків у діяльності Бориславської міської ради Львівської області”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

 

24 травня 2023 року Борислав 195-р
   

Про початок проведення оцінювання корупційних ризиків у діяльності Бориславської міської ради Львівської області

 

 

 

Відповідно до п.п.1, 19 ч.4 ст.42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст.61 Закону України „Про запобігання корупції”, п.2 розділу ІІІ Методології управління корупційними ризиками, затвердженої наказом Національного агентства з питань запобігання корупції від 28.12.2021 року №830/21, з метою розроблення та впровадження інструментів доброчесності у діяльності Бориславської міської ради Львівської області, беручи до уваги доручення міського голови від 22.05.2023 року №22

 

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

 

  1. Розпочати проведення оцінювання корупційних ризиків у діяльності Бориславської міської ради Львівської області у форматі самооцінювання під координацією та у взаємодії з Національним агентством з питань запобігання корупції.

 

  1. Провести оцінювання корупційних ризиків у діяльності Бориславської міської ради Львівської області у строк до 08.09.2023 року та за його результатами підготувати та направити на розгляд Бориславської міської ради Львівської області антикорупційну програму у строк до 20.09.2023 року.

 

  1. Керівникам виконавчих органів Бориславської міської ради Львівської області у строк до 05.06.2023 року подати кандидатури для включення до складу робочої групи з оцінювання корупційних ризиків (далі – робоча група).

 

  1. Встановити строк до 05.06.2023 року для надання представниками громадськості кандидатур для включення до складу робочої групи шляхом направлення пропозиції на електронну адресу Бориславської міської ради: info@boryslavrada.gov.ua.

 

  1. Відділу внутрішньої політики міської ради (Ольга Столяр) забезпечити оприлюднення цього розпорядження на офіційному веб-сайті Бориславської міської ради у строк до 26.05.2023 року.

 

 

 

  1. Головному спеціалісту з питань депутатської діяльності міської ради Руслані Федорець забезпечити ознайомлення депутатського корпусу Бориславської міської ради Львівської області з цим розпорядженням у строк до 26.05.2023 року.

 

  1. Загальному відділу міської ради (Леся Прідун) забезпечити ознайомлення членів виконавчого комітету Бориславської міської ради Львівської області з цим розпорядженням у строк до 26.05.2023 року.

 

  1. Службі управління персоналом міської ради (Наталія Пигитчин) забезпечити ознайомлення працівників Бориславської міської ради Львівської області з цим розпорядженням у строк до 26.05.2023 року.

 

  1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на керуючого справами виконкому Ігоря Кобилецького.

 

 

 

 

Міський голова                                                                                 Ігор ЯВОРСЬКИЙ

 

 

Attachments