Розпорядження міського голови “Про скерування посадових осіб на обласні курси удосконалення керівних кадрів”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

 

12 січня 2023 року Борислав 8-р

 

Про скерування посадових осіб

на обласні курси удосконалення

керівних кадрів

 

 

Відповідно до п.п5 п.а ч.1 ст.361 п.19 ч.4 ст.42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” п.22 ч.2 ст.19 Кодексу цивільного захисту України, постанови Кабінету Міністрів України від 23 жовтня 2013 року № 819 „Про затвердження Порядку проведення навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту”, рішення Бориславської міської ради від 20 грудня 2022року № 1170 „Про надання повноважень міському голові”, лист Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Львівської області від 27.12.2022 року № 958 01-435/958 04

 

 

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

  1. Начальника управління комунального майна, земельних відносин та архітектури Любомира Бреня, начальника відділу освіти Бориславської міської ради Еллу Качмарчик, в. о. начальника управління культури, молоді, фізичної культури та спорту Володимира Рахеля взяти участь у навчанні керівних кадрів у сфері цивільного захисту з 23 січня до 27 січня 2023 року включно, яке відбудеться дистанційно в режимі Zoom –конференції .

 

  1. Директора комунального підприємства „Бориславсвітло” Валерія Настенка:

2.1) взяти участь у навчанні керівних кадрів у сфері цивільного захисту, з 30 січня до 02 лютого 2023 року включно, в навчально – методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Львівської області за адресою: м.Львів, вул.Словацького,14.

2.2) за тиждень до початку проведення занять скерувати на обласні курси представників для укладання договору на платне функціональне навчання.

  1. Після завершення навчання копію посвідчення „Про функціональне навчання у сфері цивільного захисту” направити у відділ оборонної роботи, цивільного захисту та охорони довкілля міської ради.

 

  1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника міського голови Романа Садлівського.

 

 

Міський голова                                                                            Ігор ЯВОРСЬКИЙ

Attachments