Розпорядження міського голови “Про відзначення грамотою та подякою Бориславської міської ради”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
МІСЬКОГО ГОЛОВИ

26 березня 2024 року               м. Борислав                   № 123-р

Про відзначення
грамотою та подякою
Бориславської міської ради

Відповідно до пункту 20 частини 4 статті 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, рішення міської ради „Про затвердження Положення про відзнаки Бориславської міської ради” від 21 грудня 2023 року № 1647, беручи до уваги доповідну записку керуючого справами виконкому Ігоря Кобилецького від 19.03.2024 року, витяг з протоколу комісії з питань нагороджень від 25.03.2024 року № 9, доповідну записку в.о. начальника управління культури, молоді, фізичної культури та спорту, заступника голови комісії з питань нагороджень Володимира Рахеля від 25.03.2024 року

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

1. Нагородити грамотою Бориславської міської ради першого заступника міського голови Садлівського Романа Станіславовича за плідну роботу, сумлінне виконання посадових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди 50-річчя від Дня народження.

2. Оголосити подяку Бориславської міської ради заступнику міського голови Солоненко Світлані Дмитрівні за високий професіоналізм, бездоганну сумлінну працю, вагомий внесок у соціально-економічний розвиток громади та у зв’язку з виходом на пенсію.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Роксоляну Гарасимів.

Міський голова                 Ігор ЯВОРСЬКИЙ

Attachments