Розпорядження міського голови “Про встановлення надбавки Шереметі Тетяні за березень 2024 року”

БОРИСЛАВСЬКА МІСЬКА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ
МІСЬКОГО ГОЛОВИ

26 березня 2024 року             м. Борислав              № 117-р

Про встановлення надбавки Шереметі Тетяні за березень
2024 року

Відповідно до статті 21 Закону України „Про службу в органах місцевого самоврядування”, постанови Кабінету Міністрів України від 09 березня 2006 року № 268 „Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів”, Закону України „Про державну підтримку медіа, гарантії професійної діяльності та соціальний захист журналіста”, постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 року № 1038 „Про умови оплати праці журналістів державних і комунальних суб’єктів у сфері медіа”

ЗОБОВ’ЯЗУЮ:

1. Встановити надбавку директору комунального підприємства „Радіоредакція „Слово” Шереметі Тетяні Василівні за високі досягнення у праці за березень 2024 року в розмірі 50 відсотків посадового окладу, з врахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування та вислугу років.
Підстава: доповідна записка секретаря міської ради Химина Юрія від 26 березня 2024 року.

2. Бухгалтеру комунального підприємства „Радіоредакція „Слово” Кушнір Марії виплатити Шереметі Тетяні вищевказану надбавку згідно з пунктом 1 цього розпорядження.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на секретаря міської ради Юрія Химина.

Міський голова                       Ігор ЯВОРСЬКИЙ

Attachments