Розглянуто проєктні пропозиції конкурсу Громадського бюджету

У четвер, 15 жовтня, відбулося засідання конкурсної комісії конкурсу «Громадський бюджет міста Борислава», під час якого було розглянуто подані проєкти.

На початку засідання головою комісії було обрано Руслана Зелінського (ФОП, депутат міської ради), а секретарем – Мар’яну Заікіну (спеціаліст I категорії відділу розвитку міста).

Надалі члени комісії опрацювали кожну із 21 проєктної пропозиції, поданих на конкурс «Громадський бюджет міста Борислава» у 2020 році. Протокол зборів з усіма висновками та рекомендаціями додається.

Нагадуємо, що голосування мешканців Борислава за проєктні пропозиції розпочнеться на веб-платформі «Єдина платформа місцевої електронної демократії» за допомогою ідентифікації BankID, мобільному ЕЦП, або звичайному ЕЦП з 31 жовтня 2020р. по 14 листопада 2020р. В голосуванні за проєкти мають право брати участь мешканці Борислава та (або) мешканці населених пунктів, що увійдуть до Бориславської ОТГ віком від 16 років. Кожен мешканець м. Борислава та (або) населених пунктів, що увійдуть до Бориславської ОТГ може проголосувати за 3 різні проєкти: великий, малий та проєкт, що має додаткове співфінансування.

Наступне засідання Конкурсної комісії відбудеться 20 жовтня, на якому відбудеться додатковий розгляд проєктних пропозицій №11, 16,17,19,21.