Розпочато комплекс робіт на розі вулиць В.Великого та Трускавецької

Розпочато підготовчі роботи до завершального етапу виконання плану із капітального ремонту дорожнього покриття вулиці Володимира Великого – асфальтування перехрестя. Можливість продовжити ремонт виникла у зв’язку із завершенням реконструкції водопровідних мереж, що пролягають через цю ділянку.

Міський голова Ігор Яворський зазначив: «Водночас хочеться провести роботи комплексно, із вирішенням супутніх проблем. Відповідно, реагуючи на скарги щодо постійних заторів на перехресті та підвищеної аварійності на пішохідному переході, було прийнято рішення про розширення дороги, облаштування скверу та переміщення пішохідного переходу».

Сьогодні, 4 червня, відповідні роботи було розпочато. Отож, на даному перехресті буде розширено дорожнє полотно для виділення додаткової смуги руху, передбаченої для повороту праворуч з вул. В.Великого (від центру) на вул. Трускавецьку. Пішохідний перехід, який знаходиться навпроти магазину «Орхідея», буде перенесено ближче до головних воріт школи, що дозволить підвищити рівень безпеки на цій ділянці дороги.

Зміни відбудуться не лише на проїжджій частині, а й у ближніх пішохідних зонах. Так, на ділянці з зеленими насадженнями, що знаходяться на розі вул. В.Великого та Трускавецької буде облаштовано ще один сквер. Заплановано здійснити благоустрій території, прокласти нові доріжки, вимостити їх бруківкою, встановити лавки, смітники, упорядкувати зелені насадження та додатково освітити територію.