У Бориславі проводили дезінфекцію зі снігової гармати

Сьогодні, 10 квітня, у Бориславі в місцях масового скупчення людей здійснювались заходи із дезінфекції місць масового скупчення людей у центральній частині міста. Для розпилення деззасобу використовували снігову гармату ГК «Буковиця». Борислав першим в Україні використав подібну технологію.

Обладнання було надано безоплатно бориславським гірськолижним комплексом «Буковиця» за ініціативи адміністрації самого закладу. Як розповів спортивний директор «Буковиці» Дмитро Мицак, ідею залучити апарат до роботи отримали від своїх європейських партнерів: «Відео використання апаратів нам наділслали наші партнери-виробники снігових гармат. Для боротьби із коронавірусом техніку уже ефективно застосовують у Китаї, Італії та Польщі. Таким способом використовується у 4 рази менше деззасобу і немає потреби у великій кількості працівників. Тому логічною була думка чому б не використати нашу гармату? Лижний сезон уже минув, а світова спільнота зараз бореться із новим захворюванням, яке добралося й до нашої країни. Тому, як у нас є можливість, просто необхідно допомогти».

Для реалізації ідеї було залучено транспортну техніку Другого центру швидкого реагування ДСНС України з м. Дрогобича. Дозаправку водою та дизпаливом здійснювала 6-ДПРЧ Бориславського МВ ГУ ДСНС у Львівській області.

«Щиро вдячний від імені усієї бориславської громади та від себе особисто адміністрації комплексу та підрозділам ДСНС, які співпрацюють на благо нашого міста у цей нелегкий час», – пдсумував міський голова Ігор Яворський.