У парку відкрито громадську вбиральню

Бориславський міський Парк культури та відпочинку – популярна локація на території міста. Продовжуючи розвиватись та оновлюватись, парк приваблює все більше відвідувачів. Актуальним питанням є облаштування громадських вбиралень. Одне із приміщень передбачили у будівлі «зеленого театру», але воно потребувало капітального ремонту.

До вбиральні було підключено водопостачання та водовідведення, проведено освітлення, підлогу і стіни викладено плиткою, встановлено нові унітази, рукомийники та двері. Також заплановано або придбати, або змайструвати власноруч відкидний пеленальний столик та доробити пандус. Наприкінці додадуть необхідні дрібниці (мильниці, рушники, гачки-вішалки).

Як повідомив директор парку Ігор Саган, графік роботи вбиральні наступний: будні дні – з 9:00 до 17:00, вихідні та святкові дні – з 12:00 до 21:00.

Ігор Яворський під час наради із керівниками комунальних підприємств наголосив КП “Еко-місто” на невідкладності вжиття заходів із наведення ладу із громадським туалетом при вході в парк з вул. Шевченка та зобов’язав підприємство розпочати роботи уже цього тижня.