У заклади освіти передано допомогу для внутрішньо переміщених осіб

Втікаючи від війни, майже всі люди, які шукали прихисток, мали надію невдовзі повернутися додому. Та, на жаль, ворог продовжує нещадно руйнувати і вбивати. Тож повертатися небезпечно, а декому — вже й немає куди. І як добре, що є люди, готові прийти на допомогу у скрутну хвилину.

Благодійник з США, який не захотів розголошувати свого імені, сьогодні, 6 червня, передав допомогу у заклади освіти нашої громади, які стали тимчасовою домівкою для внутрішньо переміщених осіб. Холодильник, електрочайники, блендери, електроміксери, пральна машинка, фени, праски, прасувальна дошка, сушки для одягу, ксерокси, а також наплічники для дітей — все це відповідно до потреб, поданих керівниками закладів освіти, було передано у місця тимчасового проживання біженців.

“Зараз у школах нашої громади мав би лунати дитячий галас і радість від завершення навчального року, а школярі здавали б підручники перед літніми канікулами. Та вже понад 3 місяці шкільні класи стали тимчасовою домівкою для тих, хто втікав від війни. Спільними зусиллями, завдяки добрим серцям благодійників та наших партнерів, нам вдається хоч трішки зробити комфортними умови перебування для цих людей. Дякую кожному, хто допомагав і допомагає. За ваше добро обов’язково повернеться сторицею”, – говорить міський голова Ігор Яворський.