Презентовано логотип міста Борислава

Сьогодні в Бориславській міській раді було презентовано айдентику (бренд) міста Борислава. Основою логотипу Борислава стала нафтова качалка, яка розміщена на краплині нафти. Ключові елементи являють собою набір орнаментів з умовних позначень корисних копалин – нафти, газу, солі тощо.

Місто Борислав отримало слоган «Все почалося з нафти» через свою нафтовидобувну історію. Це єдине місто в світі яке розміщене на промисловому нафтогазовому та озокеритному родовищі з численними джерелами мінеральних і лікувальних вод. Також його називають «Галицьке Ельдорадо» через нафтовидобувну історію. Так у 1909 році у Бориславі видобували 5% світового видобутку нафти, та займав 1-ше місце в світі по видобутку озокериту.

“При розробці айдентики Борислава, ми надихнулись нафтовими вишками-качалками, які розташовані по цілому місті, деякі з них досі робочі та корисними копалинами, які знаходяться у надрах Борислава” – зазначає розробник туристичного логотипу Борислава, арт-директор студії дизайну «White Studio Design» Олег Білий.

Нагадаємо, цього року місто Борислав отримало слоган «Все почалося з нафти» через свою нафтовидобувну історію. Це єдине місто в світі, яке розміщене на промисловому нафтогазовому та озокеритному родовищі з численними джерелами мінеральних і лікувальних вод.

“Можливо місто трішки спізнилося в часі у розвитку цієї галуззі, але, впевнений, що ми це швидко і якісно надолужимо. Тому – вперед! Борислав – все почалося з нафти! А що буде далі?… Наберемось терпіння… Все залежить виключно від нас з вами”, – підсумував міський голова Ігор Яворський.