В Бориславській ДЮСШ замінено дах на загальну суму майже пів мільйона гривень

Ремонт даху у Бориславській дитячо-юнацькій спортивній школі був масштабним проектом, який потребував нагального вирішення. Та завдяки перемозі в обласному конкурсі мікропроектів місцевого розвитку цьогоріч вдалось замінити 620 м² покрівлі. Станом на сьогодні, проводяться завершальні роботи. Загальний бюджет проекту склав 499 985 грн., на умовах співфінансування: 200 000 грн. – обласний бюджет, 199 485 грн. – міський бюджет, 100 500 грн. – спонсорські внески.

Споруда була введена в експлуатацію ще в 1901 році, і за більш ніж 100 років тут жодного разу не проводився капітальний ремонт покрівлі.

Виконаний цьогоріч капремонт даху значно покращить існуючий стан будівлі та головне – зупинить її руйнування, збільшить строки експлуатації, зменшить нераціональні витрати теплової енергії. Це дасть можливість забезпечити відповідний температурний режим і підвищить рівень комфорту в приміщенні, а також дозволить впроваджувати чергові кроки для відновлення, переобладнання і модернізації будівлі.

Особлива заслуга очевидних позитивних трансформацій у ДЮСШ належить директору, який, прийшовши в заклад в 2016 році, зміг уже втілити чимало позитивних змін. «Вдалося відремонтувати санвузли, встановити душ на 5 секцій, облаштувати роздягальню, методкабінет, відремонтувати коридори, замінити опалення, підлогу, встановити пластикові вікна, двері, – ділиться результатами директор ДЮСШ Олег Віткович. – В манежі вже замінено всі вікна, електричну проводку, освітлення, в акробатичному залі встановлено новий акробатичний поміст та інше. І нам досі не віриться, що вирішилось одне з наймасштабніших питань – замінено покрівлю в тренувальному залі».

Основні проблематичні місця ліквідовано. Залишилось замінити 280 м2 даху над технічними приміщеннями. І керівництво закладу наголошує, що ставить собі завдання реалізувати це вже найближчим часом або власними силами, або ще раз перемогти в конкурсі мікропроектів.

«Тепер маємо новий якісний дах. Щиро дякую міському голові Ігорю Яворському та депутатському корпусу, заступнику міського голови Роксоляні Гарасимів, начальнику відділу освіти Еллі Качмарчик, а також постійним меценатам, які приймають активну участь в розвитку спортивної школи, – підприємцям Миколі та Роману Коваликам, Андрію Міську, Ігорю Ніклевичу, Тарасу Попадинцю, Ярославу Кописю, Іванові Щуру, Василю Синишину, Руслану Гічві, Говіщаку Роману, Петринчину Тарасу, Роману Мосевичу, Андрію Шніцеру та усім, хто допомагає зробити дитячо-юнацьку спортивну школу привабливою, цікавою та безпечною для наших дітей», – говорить Олег Васильович.

«А ми в свою чергу дякуємо за розуміння і підтримку керівництву Львівської обласної ради та Львівської обласної державної адміністрації, за те, що своєю допомогою підсилюйте нашу віру в перспективність. Щоб ми змогли розвивати заклад і тішитись успіхам юних спортсменів. На сьогодні, ми переконані що рухаємось в правильному напрямку, адже вдається закривати проблеми, які не вирішувались десятками років», – підсумував міський голова Ігор Яворський.