На вул. В.Великого та 600-річчя Борислава підключають новопрокладений водогін

В рамках обласної програми «Питна вода» на вул. Володимира Великого та 600-річчя Борислава підходять до завершення роботи із введення в експлуатацію нового водопроводу. Так, на цих вулицях вдалось замінити більше 2 км трубопроводу.

Проєкт «Реконструкція водогону по вул. В.Великого та 600-річчя Борислава» реалізовується на умові співфінансування з бюджетів міста та області – 962 900 грн. та 2 365 912 грн. відповідно.

Наразі усі комунікації вже прокладено і підведено до прилеглих будинків, а підрядною організацією виконується встановлення запірної арматури та регулятора тиску. Триває підготовка до врізки оновленої вітки в загальноміську мережу.

«Покращення водопостачання та збільшення часу подачі води в кварталах багатоповерхової житлової забудови – ціль, до якої ми наполегливо ідемо, виконуючи необхідні роботи на міській мережі водопостачання, – зауважує міський голова Ігор Яворський. – Вдячний ЛОР та ЛОДА за чітке розуміння нашої проблематики, за допомогу і плідну співпрацю. Вірю, що вдасться досягнути бажаного результату».

Як повідомляють у КП «Вододар», у зв’язку із виконанням робіт з підключення новопрокладеного водогону до діючої системи, на вул. Коваліва, Володимира Великого та 600-річчя Борислава можлива відсутність подачі води: у понеділок, 17 лютого, – вечірня та у вівторок, 18 лютого, – ранкова.