Нові майданчики для збору ТПВ облаштують на вул. Коваліва

Комунальному підприємству “Еко-Місто” надано дозвіл на проведення реконструкції контейнерних майданчиків для збору твердих побутових відходів на вул. Коваліва поблизу будинків №№ 26 і 26А, №38 та №44. Відповідне рішення було прийнято сьогодні на черговому засіданні виконкому.

Облаштування контейнерних майданчиків на території міста відбудвається в рамках реалізаціїї міжмуніципальних проєктів із впровадження системи роздільного сортування сміття, які стали переможцями у конкурсах Обласної програми підтримки співробітництва територіальних громад у Львівській області: «Впровадження системи роздільного збору твердих побутових відходів» (2019) та «Забезпечення ефективного управління твердими побутовими відходами» (2020). 

Так, раніше силами КП “Еко-Місто” було оновлено майданчики для збору та сортування ТПВ на вул. В.Великого, Івасюка, Озерній, Тустановицькій, І.Гонти, Зеленій та Героїв ОУН-УПА.

Як доповів начальник управління житлово-комунального господарства та енергозбереження Олег Левицький, реалізація цього рішення надасть можливість створити сприятливі умови для життєдіяльності мешканців міста, збереження та охорони навколишнього природного середовища, забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення, підвищенн відповідальності фізичних та юридичних осіб за порушення вимог щодо благоустрою території міста.