“Мотор Січ” презентувала Бориславу свої когенераційні установки

У Бориславі триває процес підготовки до реалізації проекту із використання нафтового вакуумного відбензиненого газу на благо громади. Поки очікуються технічні умови на сам газ, вчора, 29 серпня, відбулось чергове засідання робочої групи, на якому представники проектних організацій та фірми-виробника обговорили можливості встановлення когенераційних установок.

Під час зустрічі спеціалісти з наземної техніки  АТ “Мотор Січ” розповіли про характеристики КГУ виробництва їхнього підприємства та запропонували свої варіанти потужностей і комплектації відповідно до потреб і особливостей нашого міста. У свою чергу головні інженери ТзОВ “Галіо” та ТзОВ “Асоціація інженерних підприємств” розповіли, які дані їм необхідні для написання повноцінної технічної документації.

Хоч загальна вартість реалізації проекту склала “непідйомну” суму для бюджету Борислава, міський голова Ігор Яворський наголосив представникам підприємств на тому, що наше місто цілком може бути покупцем їхньої продукції.

“Економічну вигоду у цьому питанні ми розглядаємо в останню чергу, адже в нашій ситуації найбільш важливим є екологічний стан довкілля, а в цьому конкретному випадку – загазованість, – констатував Ігор Романович. – Пошук коштів здійснюємо активно – міжнародні гранти, інвестиційні конкурси, державний бюджет. Тож просимо Борислав не викреслювати зі списку потенційних клієнтів і, за можливості, також посприяти у пошуку джерел фінансування.”

Нагадаємо, що подібна зустріч відбулась у червні із представниками ТДВ «Первомайскдизельмаш», а 21 серпня між Бориславом та ПАТ “Укрнафта” було підписано угоду, реалізація якої передбачає розробку та реєстрацію технічних умов на супутній нафтовий вакуумний відбензинений газ з можливістю включення КП «Бориславтеплоенерго» в перелік отримувачів цього газу та передачу фізико-хімічних показників нафтового вакуумного відбензиненого газу.

Loading