Солодка візитівка Борислава – торт з використанням айдентики
Минулого року в Бориславі було представлено айдентику (бренд) міста, яка почала проникати у міський простір – вона поступово з’являється на сувенірній продукції, поліграфії, елементах благоустрою.
Айдентикою почали користуватися приватні підприємці міста. Зокрема, у кафе “Мармуляда” з’явився торт “Чорне золото” із зображенням нафтових качалок та вежі з туристичним логотипом Борислава. Стилізований під нафтове минуле солодкий сувенір нагадує, що в Бориславі “все починалося з нафти”.
Активне використання айдентики як мешканцями, так і місцевим бізнесом є однією з ключових умов для успішного її впровадження.
Закликаємо інших підприємців долучатись до популяризації міста і також застосовувати брендування. Для зручності залишаємо графічні матеріали для використання: https://boryslavrada.gov.ua/…/03/Logotype-Boryslaw.rar