Як правильно обрати майбутню професію? Школярам Бориславської громади розповіли на профорієнтаційній зустрічі «Твій вибір»

Вчора, 10 травня, понад 70 учнів Бориславської громади отримали практичні рекомендації щодо вибору майбутньої професії. Профорієнтаційна зустріч «Твій вибір» відбулася у приміщенні громадського простору “Каменяр”. 

Метою такого заходу було допомогти молоді орієнтуватися у світі необхідних для нашого регіону професій, формувати позитивний імідж робітничих професій та привернути увагу до розв’язання питань зайнятості молоді.

На початку зустрічі начальник Бориславського управління Дрогобицької філії ЛОЦЗ Галина Цибенко розповіла присутнім про виклики сьогодення на ринку праці, популярні та необхідні професії, зокрема робітничі, та їх важливість у післявоєнній відбудові.

Провідний фахівець з профорієнтації Дрогобицької філії ЛОЦЗ Марія Грицай провела тестування учасникам, яке допомогло зрозуміти себе, свої уподобання та інтереси, як вибирати “свої” професії, та бути конкурентоспроможним фахівцем.

На заході були представлені Бориславський фаховий коледж, Дрогобицький фаховий коледж нафти й газу та Бориславський професійний ліцей. Спікери Світлана Смуток, Андрій Андибур та Іванна Паращак представляли за допомогою відеопрезентацій можливості своїх навчальних установ, розповівши про навчання в вищезазначених закладах, можливості реалізації й подальшого працевлаштування. Представник компанії «Белуко» Ганна Фанта ознайомила з нюансами й перспективами роботи на меблевому підприємстві.

На завершення присутні ознайомилися з розгорнутими локаціями навчальних закладів.