Свято для найменших: розваги та пінне шоу організували для діток

Гучними вигуками “дякую” проводжали дітки Бориславської громади волонтерів з Польщі, які сьогодні подарували багато посмішок, радості та позитиву як малюкам, так і дорослим.

У Бориславському парку культури та відпочинку ГО “Самооборона Борислава” спільно з друзями – польською ГО “Pomagamy Bądź Z Nami” під керівництвом пана Яцека М’яцковского за сприяння Бориславської міської ради організували справжнє свято для найменших мешканців.

Веселі ігри, дитячі забави, конкурси, солодощі, подарунки та найголовніше – пінне шоу, на яке так очікували діти, подарували масу позитиву та незабутніх вражень.

За волонтерську діяльність та реалізацію гуманітарних проєктів з підтримки щасливого дитинства керівнику організації “Pomagamy Bądź Z Nami” Яцеку М’яцковському вручили подяку від управління культури, молоді, фізичної культури та спорту Бориславської міської ради.

Дякуємо організаторам за проведене свято, за щирі очі та посмішки діток. Вдячні нашим Захисникам, завдяки яким ми маємо можливість дарувати радість найменшим мешканцям нашої громади.