“Нафтовик” переміг у матчі з ФК “Мостиська”

Перемога з рахунком 1:0. Таким результатом завершився сьогоднішній футбольний матч СК “Нафтовик” з ФК “Мостиська”, який відбувся у Бориславі.

І вкотре погодні умови вносять свої корективи. Сьогоднішню гру футболісти провели під проливним дощем, та попри все продемонстрували чудову боротьбу. Увесь перший тайм “Нафтовик” впевнено володів м’ячем та мав декілька спроб забити у ворота суперника. Проте ФК “Мостиська” тримав оборону та не пропустив м’яча.

У другому таймі суперники вже впевненіше боролися за перемогу та створили пару небезпечних моментів біля воріт “Нафтовика”. Але наші футболісти швидко перебрали ініціативу та на 68 хвилині Максим Логвиненко забив у ворота ФК “Мостиська”.

“Сьогодні навіть дощова погода не стала на заваді СК “Нафтовик” здобути перемогу. Дякую, хлопці, за хорошу гру, за перемогу!”, – привітав гравців одразу ж після завершення матчу міський голова Ігор Яворський.

Вітаємо, “Нафтовик”! Ви молодці! Дякуємо вболівальникам, які навіть при такій погоді прийшли підтримати хлопців, а особливо діткам, які так старанно кричали “Борислав” з трибун. В одразу бажаємо хлопцям успіхів у наступному матчі. Тримаємо кулаки і віримо у вас!