Бориславська громада стала учасником тренінгу в рамках реалізації міжнародного проєкту «Людський вимір – Інклюзивні дані для стабільності та розвитку»

Бориславська громада продовжує брати участь у проєкті «Людський вимір – Інклюзивні дані для стабільності та розвитку». Так, впродовж 13-14 вересня в рамках цього проєкту у Львові відбувся тренінг з покращення навичок написання грантів та бюджетування. 

Участь у навчанні від Бориславської громади взяли троє учасників, серед яких провідний спеціаліст відділу розвитку міста Бориславської міської ради Мар’яна Заікіна, інженер групи обслуговування відділу освіти Любов Халавка, представниця ВПО, член ініціативної групи з дослідження Тетяна Онищенко. Впродовж двох днів вони черпали знання у сферах фандрейзінгу, бюджетування та проєктної діяльності загалом.

Нагадаємо, що відділ розвитку міста Бориславської міської ради розробив проєктну заявку «Облаштування Центру дитячої та юнацької творчості для організації якісної позашкільної освіти  та проведення масових заходів і гурткової діяльності в Бориславській громаді». Власне його презентування й стане наступник кроком у рамках реалізації цього проєкту. У разі перемоги громада має шанс отримати кошти в сумі 12 тис. Євро.

Проєкт втілюється «Міжнародною організацією з міграції» IOM Ukraine в партнерстві із «Західноукраїнським ресурсним центром» та фінансується Посольством Канади.

Loading