Спільні справи об’єднують. Бориславська громада долучилася до Всесвітнього дня прибирання

Щорічно в третю суботу вересня відзначають Всесвітній день прибирання. Цьогоріч він припав на 16 вересня і проходив під гаслом “Хай небо буде мирним, а Україна чистою”. До акції з прибирання довкілля активно долучилася Бориславська територіальна громада. 

У п’ятницю, 15 вересня, учні шкіл прибирали свої подвір’я, а в суботу – небайдужі мешканці спільно з Молодіжною радою громади та Молодіжним центром “Файно-хаб” наводили лад у Бориславському парку культури й відпочинку, організовані групи людей працювали на визначених локаціях у селах громади. 

Поки російський окупант несе розруху на нашу землю, ми будемо боронити свій край на тому фронті, якому можемо. Бо розуміємо, що наше майбутнє залежить від нас самих. Прибрати разом двір, парк чи сквер, посадити квіти на місці, де була купа сміття, зробити перші кроки для роздільного сортування відходів – це насправді дуже прості дії, які допомагають виробити звичку постійно дбати про навколишнє середовище. 

Дякуємо всім, хто долучився до Всесвітнього дня прибирання та зробив чистішим куточок рідного міста чи села. Пам’ятайте, що дбати про довкілля потрібно не тільки під час таких акцій, а завжди!

Користуючись нагодою, учасники акції дякують підприємцю Ігорю Михацю (кафе Мармуляда) за частування піцою після прибирання парку. А також за смачні тістечка від кафе Sweet Travel!

Loading