Лялька-мотанка для Захисників

Сьогодні в опорній бібліотеці відбувся майстер-клас з виготовлення ляльки-мотанки, який провела майстриня Марія Завацька. Виготовляли найпростішу мотанку – синьо-жовтих ангелів, які передають нашим Захисникам на фронт. 

Зробити такий оберіг своїми руками може кожен, навіть початківець. Адже під час майстер-класу майстриня детально все розказує та показує, дає поради та навчає, як правильно. 

А на світлинах можна побачити роботи Марії Завацької. Ці ляльки-мотанки – справжній витвір мистецтва. І кожна з них – це клопітка праця майстрині: від вишивок на одязі й до прикрас. Частину своїх робіт пані Марія відправляє на благодійні ярмарки як в Україні, так і за кордоном. А від продажу ляльок-мотанок закупляють тактичну медицину на фронт. 

Також роботи талановитої майстрині експонуються на різноманітних виставках. І якраз від сьогодні роботи Марії Завацької представлені у м. Чигирині на виставці міжнародного культурно-просвітницького проєкту “Ляльки для ненароджених”, присвяченому 90 роковинам Голодомору 1932-1933 років. 

До слова, майстер-класи Марія Завацька проводить доволі часто. Тож запрошуємо всіх охочих долучатися та навчитися виготовляти такі обереги. Про час та дату проведення повідомляємо в анонсах. 

 

Loading