Відбулося публічне обговорення проєкту Антикорупційної програми Бориславської міської ради

Сьогодні у Бориславській міській раді відбулося публічне обговорення проєкту Антикорупційної програми Бориславської міської ради на 2023-2025 роки, робота над яким тривала впродовж більш як п’ять місяців.  

У тісній співпраці з Фундацією Інституційного Розвитку за підтримки Антикорупційної ініціативи ЄС (EUACI) протягом цього часу за допомогою експертів було проведено оцінювання корупційних ризиків у діяльності Бориславської міської ради та її виконавчих органів, а на основі проробленої роботи підготовлено проєкт Антикорупційної програми.

Тож сьогоднішня зустріч стала завершальною перед затвердженням фінального документа, який розглядатимуть на найближчому засіданні сесії Бориславської міської ради. 

Нагадаємо, що з усієї України для участі у проєкті «Прозоре відновлення громад через управління ризиками та розвиток системи комплаєнсу» було відібрано дві громади – Бориславську та Шевченківську Миколаївської області. Завершенням проєкту буде Всеукраїнський Форум, який відбудеться у Києві, де громада представить Програму та поділиться запровадження антикорупційних інструментів. 

 

 

 

Loading